תל אביב יפו והמרכז
ראשי  I   קצת עלינו  I   לוח אירועים  I   טלפונים  I   מפת הגעה  I   כתבו לנו


    הודעות

יומן אירועים       חברים בפייסבוק
    כללי
   דבר היו"ר
   הנהלת המחוז
   יעדים מרכזיים
   משרדי המחוז
   לשכות שיקום
   פרוטוקולי ישיבות
   דוח פעילות
   שעות פעילות - קבלת קהל
    אירועים ארגוניים

    הטבות ומבצעים לחברי הארגון
אטרקציות, פארקים ומוזיאונים
תיאטראות, מופעים וסרטים
תיירות ונופש
השכלה ותעסוקה
אוכל ומסעדות
הטבות פיננסיות
מבצעי קניות
שירות מועדף לנכים
    אירועים וכנסים

    חדשות
20 November 2014
השנה נציין 12 שנים להירצחו של חברנו, יו"ר מחוז ת"א-יפו והמרכז, מרק פורן זצ"ל.
מחוז תל אביב-יפו והמרכז, המתחדש, לקח על עצמו לשמר את מורשתו של מרק פורן ולהשיב לנכי צה"ל את הזכויות, הכבוד והאמון במערכת, כפי שהיו שגורים בפיו של מרק והובילו אותו לאורך כל הדרך עד ליום בו נרצח באכזריות. האזכרה תערך ביום ו' כ"ח בחשוון התשע"ה 21.11.2014 בבית העלמין סגולה בשעה 10:30
קרא עוד >>>
6 November 2014
זמינות המוקד הטלפוני של אגף השיקום
בהמשך לתלונות נכים, שהתקבלו לאחרונה, בעניין זמינות המוקד הטלפוני של אגף השיקום, ולאחר פניית הארגון לר' האגף, בוצעו שינויים טכניים במרכזיית המוקד ולאחריו בוצע פיילוט למשך שבוע, שבעקבותיו פחתו בימים באחרונים תלונות מצד הנכים.
קרא עוד >>>
28 July 2014
טיול בני ובנות מצווה- ילדי נכים
כבכל שנה, יצאו ילדיי נכים, בני ובנות מצווה, לטיול של 5 שבועות בקנדה, ללא הורים. הטיול, בשיתוף פעולה של הארגון וארגון IVOW מקנדה, הוציאו לאחרונה 50 ילדי נכים.
קרא עוד >>>
28 July 2014
קו לסיוע משפטי ללא תשלום למען נכי צה"ל, חיילים ומשפחותיהם
לשכת עורכי הדין, פתחה קו לסיוע משפטי ללא תשלום למען נכי צה"ל, חיילים ומשפחותיהם. נכי צה"ל הזקוקים לסיוע משפטי, בנושאים משפטיים הנוגעים הן לפגיעות פיזיות והן, לפגיעות נפשיות, דוגמת טראומה וחרדות, מוזמנים לפנות לקו החם, מופעל בימים; א’-ה’ בין השעות; 15:30-08:30, בטלפון; 02-6528099
קרא עוד >>>
27 July 2014
מחוז תל אביב מברך את הקלע הפאראלימפי וחבר המחוז, דורון שזירי, על הזכייה במדליית ארד באליפות העולם
דורון, נכה צה"ל, קטוע רגל, שירת בצבא כצלף בפלוגת "עורב" בחטיבת גולני . אתמול באליפות העולם צבר דורון 184.5 נקודות שהקנו לו את מדליית הארד בקטגוריית רובה זעיר 60 כדור במצב שכיבה.
קרא עוד >>>
24 July 2014
תרומות ליחידת עוקץ: מחוז ת"א דואגים גם ללוחמים על ארבע!
ביוזמתו של חבר המחוז ובעזרתם של אנשים טובים ואדיבים, גוייסו תרומות מאנשים וחנויות שאפשרו להעניק ללוחמים על ארבע של יחידת "עוקץ" משלוח אוכל, ממתקים ומשחקים לכלבים! מחמם את הלב.
קרא עוד >>>
23 July 2014
מחוז תל אביב יפו והמרכז, אירח בבית הלוחם בתל אביב, 16 משפחות מהמועצה האזורית אשכול
אתמול (22.7.14) אירח מחוז תל אביב יפו והמרכז, בבית הלוחם בתל אביב, 16 משפחות מהמועצה האזורית אשכול, בכדי להנעים את זמנם ולתת להם פסק זמן מהאזעקות. את הסדנאות וההפעלות העבירו מתנדבים, שתרמו מזמנם וכישוריהם למען תושבי הדרום.
קרא עוד >>>
20 July 2014
אנו נמצאים פה בשבילכם ולמענכם ברגעים קשים אלו
בימים קשים אלו, של לחימה עיקשת בדרום הארץ, כאשר המדינה כולה נמצאת בחזית, אנו מרכינים ראש בנופלם של החיילים ומשתתפים באבלם של המשפחות היקרות. אנו שולחים איחולי החלמה לפצועים. תומכים ומתפללים לשלום החיילים הנמצאים שם ומגנים על המדינה בגופם ובנפשם.
קרא עוד >>>
1 February 2014
משלחות האירוח לחו"ל
במהלך דצמבר 2013 וינואר 2014 התכנסה ועדת משלחות האירוח לחו"ל לדון בבקשותיהם של חברי מחוז תל אביב והמרכז בארגון נכי צה"ל שעומדים בקריטריונים.
קרא עוד >>>
10 September 2013
אירוע קיץ שנתי בשפיים
ב־ 30.7.13 קיימנו את אירוע הקיץ השנתי לחברי המחוז ובני משפחותיהם בפארק המים שפיים. באירוע השתתפו כ־ 5,000 חברי הארגון מכל חלקי הארץ. החברים נהנו מיום כיף בפארק המים ומהופעה של הזמר חגי חן. הילדים נהנו מהמופע של יובל המבולבל וצוות הבידור.
קרא עוד >>>
8 July 2013
מפגש חברים לחברי מחוז ת"א תושבי רמלה- לוד והישובים הסמוכים
בתאריך 29.06.13 קיימנו מפגש חברים לחברי המחוז תושבי רמלה- לוד והישובים הסמוכים. כיבדו בנוכחותם: ח"כ חיים כץ, שלמה ז'ולטי- מנהל מחוז דן ואורחים נוספים.התכנית האמנותית כללה הופעה מרכזית של יואב יצחק ולהקתו והופעה של הזמר ינון מהדי.
קרא עוד >>>
8 July 2013
אירוע הצדעה לנכי צה"ל תושבי קרית אונו
מחוז תל אביב בראשות היו"ר קובי יצחק קיים אירוע הצדעה לנכי צה"ל תושבי קרית אונו בהשתתפות יוסי נשרי- ראש עריית קרית אונו, מנהל שלוחת ק. אונו מוטי גיטלין, חברי מועצת המחוז והועד הארצי של הארגון. תודה מיוחדת ליולזרי אברהם מתנדב המחוז.
קרא עוד >>>
    סיקור חדשותי
   חדשות המחוז
   לוח אירועים וחדשות
   גלרית תמונות
   וידאו

    זכויות ורווחה
   תגמולים
   רכב רפואי
   מענקים
   הלוואות
   מלגות
   שיקום ועזרה ראשונית

    ביטוחים
   ביטוח בריאות
   ביטוח חיים
   ביטוח סיעודי

    קישורים שימושיים
   כנסת ישראל
   נשיא המדינה
   שער הממשלה
   צבא הגנה לישראל
   משרד הביטחון
   אגף השיקום
   עזרים - מאגר מידע לנכים
   אתרי הקק"ל למוגבלים בתנועה
   עמותת "ערים בלילה"
   יד שרה
   יזכור - הנצחת חללי צה"ל
   חוק הקצבאות לחיילי מילואים

המידע הנמסר באתר אינטרנט זה הינו כללי ואינפורמטיבי בלבד, ויכול לשמש כמקור מידע לגולשים באתר בלבד. הגלישה באתר מהווה הסכמה לאמור בתנאי השימוש באתר כפי שהם וכפי שיעודכנו מעת לעת. המידע והייעוץ הניתנים באתר זה, ככל שניתנים, נועדו ליידוע החברים בלבד על הנעשה בארגון נכי צה"ל ובמוסדותיו, ואינם יכולים לשמש כבסיס לכל הליך משפטי ו/או אחר. אין להציג מידע זה ו/או תשובות הניתנות במסגרת אתר אינטרנט זה, בפני כל גוף חיצוני ואין להסתמך עליהם לכל צורך אחר החורג ממטרת האתר. בנוסף, יש לוודא מועדים ואירועים ישירות מול הגוף המארגן. לקבלת מידע מלא מטעם הארגון יש לפנות למשרדי מוסדות הארגון או מחוזותיו, לפי הענין.